Strefa dla ZUL - Harvester Historia Longera

Pomoc dla Tomka

Tomasz Połeć (ur.1992) jest absolwentem Technikum Informatycznego w Gliwicach, został technikiem - informatykiem z dyplomem, zdał maturę i został przyjęty na Politechnikę Śląską w Gliwicach na Wydział MT - Zarządzania i Inżynieria Produkcji na studia dzienne. Fascynat komputerów i miłośnik motoryzacji w dniu 15.09.2012 uległ bardzo poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. 67 letni kierowca wymusił pierwszeństwo przejazdu na ulicy w Gliwicach nieopodal domu, w wyniku czego Tomek doznał wielu bardzo poważnych obrażeń i urazów wielonarządowych.

 
Ze względu na stan zdrowia Tomek wymaga stałej całodobowej opieki oraz bardzo zaawansowanej, kosztownej i długiej rehabilitacji. 

Osoby, które chciałyby pomóc poprzez przekazanie 1% swojego podatku na leczenie i rehabilitację Tomka, mogą wypełnić roczne zeznanie podatkowe PIT, wpisując w odpowiednich rubrykach:
 
Numer KRS: 0000198280
Cel szczegółowy 1%: Tomasz Połeć
 
Oczywiście Państwa to nic nie kosztuje, a dla Tomka to w przyszłości możliwość opłacenia dodatkowych godzin neurorehabilitacji czy zakup odpowiedniego sprzętu ortopedyczno-rehabilitacyjnego.
 
 
Za każdą pomoc serdecznie dziękuje - Tomek z Rodzicami
Wyłączny dystrybutor:
Strefa dla ZUL - Harvester Historia Longera