Strefa dla ZUL - Harvester Historia Longera

Historia Longera

Hangzhou Longer Sawchain Co. Ltd to jedna z najbardziej zaawansowanych technicznie profesjonalnych fabryk zajmujących się produkcją łańcuchów tnących na świecie. Mieści się w Chinach i ma bardzo dobrą lokalizację. Znajduję się 20 km od lotniska Xiaoshan International Airport oraz dwie godziny jazdy od Szanghaju i portu w Ningbo.
Longer jako fabryka posiada niezależne i wyłącznie prawa do eksportu i importu towarów z całego świata. Główną specjalnością tej firmy jest produkcja łańcuchów tnących do pił spalinowych i Harvesterów. Do produkcji używa w całości stali importowanej z USA.
W 2013 fabryka ta wymieniła całą linię technologiczną wraz z maszynami na jedną z najnowocześniejszych na świecie. Od tego też roku konstrukcja łańcuchów tnących zupełnie się zmieniła. Nowoczesne metody chromowania i hartowania poszczególnych elementów łańcucha oraz innowacyjna konstrukcja zębów tnących sprawiły, iż na dzień dzisiejszy łańcuch Longer  znajduje się w czołówce światowych producentów w tej branży. W wielu przypadkach przewyższa jakość liderów. Łańcuchy tnące Longer bardzo szybko zyskały uznanie wśród profesjonalistów na całym świecie. Stała i niezmienna kontrola jakości oraz wzorcowe nowe maszyny do produkcji łańcuchów to główne atuty tej "laboratoryjnej" fabryki.
Poprzez sztywne stosowanie starej zasady rozwoju jaką jest (wg. przysłów chińskich) "uczciwość", "praktyka", "przedsiębiorczość" i w efekcie "Podwójne Zwycięstwo" w połączeniu z przystępną ceną i doskonałą najwyższą jakością, fabryka Longera zdobywa coraz większe zaufanie Klientów na całym świecie, również w Polsce, gdzie wyłącznym i oficjalnym jej przedstawicielem od 1 marca 2011 roku jest firma Polmar z Gliwic.

Wyłączny dystrybutor:
Strefa dla ZUL - Harvester Historia Longera