Historia Archera Historia Longera

Historia Archera

Twórca marki Archer - firma PMD z Melbourne w Australii - wyśmienicie zna kwestie jakości oraz różnice pomiędzy fabrykami i firmami handlowymi. Prawdziwą zaletą PMD na rynku są bardzo dobre relacje i kontakty z wieloma czołowymi producentami różnych artykułów z branży na całym świecie. Kooperuje również bezpośrednio z fabrykami m.in. w USA, w Chinach, Indiach, Australii, we Włoszech, na Taiwanie.
 
    W końcówce roku 2014 Australijczycy wybudowali nowoczesną fabrykę łańcuchów tnących w Chinach. Stal użyta do produkcji łańcuchów importowana jest z Japonii a technologią i kontrolą jakości zajmują się tylko i wyłącznie najlepsi inżynierowie z USA i Australii którzy pracowali u czołowych producentów łańcuchów tnących na świecie. Ich fachowe doświadczenie sprawiło, iż łańcuchy tnące Archer spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów i w najbliższym czasie produkty te poprzez swoją znakomitą jakość mają podbić światowy rynek w tej branży.
   Od roku 2017 stal użyta do produkcji łańcuchów tnących w całości pochodzi z Niemiec.
 
    Stały nadzór nad kontrolą jakości każdego produktu oraz kooperacja z wieloma czołowymi producentami różnych produktów w branży leśno-ogrodniczej powoduje ciągły wzrost sprzedaży oraz uznanie wśród klientów. Znakomita polityka handlowa i marketingowa powoduje iż produkty Archer szybko zdobywają rynek światowy. Wszystkie produkty są testowane w najcięższych warunkach w Australii i USA. Wyniki testów i badań są publikowane w czołowych czasopismach światowych, dzięki czemu Archer stał się marką zaufaną i wiarygodną.
Wyłączny dystrybutor:
Historia Archera Historia Longera